Kad esat nobaudijuši glāzi vīna bārā un iespējams atraduši savu favorītu, pa ceļam uz mājām ieskrieniet un paķeriet to mūsu veikalā vai izvēlieties jebkuru citu no vairāk nekā 400 Eiropas mazo vīndarītavu vīniem

Veikala vietne

Pakalpojumi

Īpašie pasūtījumi

Meklējāt visā Rīgā, bet savu iecienītāko vīnu tā arī neatradāt? Vēlaties konkrētu vintāžu vai nestandarta izmēra pudeli? Mēs jums palīdzēsim! Mūsu komanda atradīs jūsu meklēto vīnu un piegādās to no jebkuras vietas Eiropā līdz Rīgai īsākajā laikā un par labāko cenu.

Vīna skola

Ja vienmēr vēlējāties noskaidrot vairāk par vīnu, bet nezinājāt, kur to darīt, tad mūsu Vīna skola būs īstā vieta! Uzzināsiet, kā pareizi turēt vīna glāzi un degustēt vīnu! Mūsu vīna kursi ir piemēroti gan iesācējiem, gan pieredzējušiem vīna ekspertiem. Profesionālie vīnziņi iepazīstinās dalībniekus ar vīna pasaules noslēpumiem!

Vīna degustācijas un pasākumi

Nepārspējama vīna degustācijas pieredze gan lielām, gan mazām cilvēku grupām. Papildiniet savas svinības vai korporatīvos pasākumus ar aizraujošu vīna degustāciju. Vīna degustācijas ir lielisks veids, kā izbaudīt plašu viena reģiona un vintāžas vīnu kolekciju vai salīdzināt dažādu stilu vīnus. Mūsu vīna pasākumi ir laba iespēja paplašināt jūsu zināšanas par vīnu patīkamā atmosfērā ar lieliskiem cilvēkiem.

Vīnziņu konsultācijas

Vienmēr sapņojāt par savu vīna pagrabu vai iespaidīgu un kvalitatīvu vīna kolekciju, bet nezinājāt, ar ko sākt? Varbūt jums jau ir brīnišķīgs vīna pagrabs, bet vēlaties uzzināt tā satura patieso vērtību? Mūsu zinošie un pieredzējušie vīnziņi ir gatavi atbildēt uz jebkuru jūsu jautājumu.

Vīna tūres

Mēs piedāvājam baudīt un izzināt vīna pasauli gan pastaigās pa Kampaņas vīna dārziem, gan atvaļinājumā Šampaņā un daudzās citās vietās! Noble Wine organizē tūres uz Eiropas slavenākajām vīna darītavām un reģioniem. Lieliska iespēja iepazīties ar leģendāriem vīndariem, baudīt vietējo virtuvi un apmeklēt augstākā līmeņa restorānus!

Vintāžas armanjaks

Armanjaka pudele, uz kuras norādīts pildīšanas datums, ir oriģināla un personiska dāvana. Kāzu, dzimšanas dienas vai jebkura cita nozīmīga notikuma svinības pēc 10, 20 un vairāk gadiem lieliski papildinās notikuma gadā pildītā vintāža. Vintāžas armanjaks sniedz iespēju pagriezt laiku atpakaļ.